TÜRKAK 17025 AKREDİTASYON BELGESİ

KUANTUM İSG TEKNİK TEST VE ANALİZ LABORATUVARLARI Türkiye genelinde yer alan işletme, fabrika ve tesislerde 6331 sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanunu çerçevesinde iş yeri ortam ölçümleri, Periyodik Muayeneler ve çalışan eğitimleri hizmetlerini sağlamak amacıyla kurulmuş, ilkelerinden hiçbir koşulda vazgeçmeyen  İSG Laboratuarıdır.
Amacımız;  İSG alanında ülkemizin önder ve saygı duyulan, takip eden değil, takip edilen referans kuruluşlarından olmaktır. Bu amaç doğrultusunda Türkiye genelinde hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden, önceliğimizin insan sağlığını korumak ve iş kazalarını engellemek olduğunu unutmadan hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Bu kapsamda siz değerli müşterimize KUANTUM İSG TEKNİK TEST VE ANALİZ LABORATUVARLARI olarak hizmet vermekten büyük Mutluluk duyacağız. Ölçüm ve periyodik muayene hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgilere aşağıdaki telefon numaramızdan ya da internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlere iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ölçüm ve periyodik kontroller konusunda en güncel ve doğru bilgileri vermek firmamızın öncelikli görevidir.